Bu yaz çocuklar için yeniliklerle dolu bir yaz oldu. Bunların başında alışveriş yapmak geliyor. Ekmek, su, ayran gibi tek ürünler olsada, yapılan market alışverişleri gayet başarılıydı. Yüzme konusunda ilerlerken, bahçe oyunlarını da geliştirdiler. İstop oyanamak gibi. Henüz yakan topa geçemediler ama olsun seneye inşallah 🙂

En çok deniz kenarında oynamaları ve sahil boyunca koşmaları hoşuma gidiyordu. Her oyunlarında bir koşma durumu mevcut. Çocukların bitmeyen bu enerjiyi nerden aldıklarını merak etmiyor değilim. Bir de bahçede yaşayan bir kaplumbağ ailemiz vardı, arada ziyaretimize gelen. Çocuklar için onları görmek bile ayrı bir maceraydı.

Çocukların olduğu her yer güzelleşiyor. Bu güzellikleri ben de kaçırmadım ve bol bol fotoğraf çektim. Fotoğrafların en güzel yanı, çekerken farketmediğim ayrıntıları sonradan görmek ve bu fotğrafları albümlere yerleştirmek. Şimdi anları yakalamak ve onları paylaşmak internet sayesinde daha kolay. Ben de bu kolaylıktan faydalanarak bu yaza ait  küçük bir albüm oluşturdum.

Aslında lafı fazla uzatmak istemiyordum amacım bu yazı fotograflarla anlatmaktı. Laf lafı açtı diyerek konuyu bağlayalım ve çocuklarla dolu bu albümle yaza hoşçakal diyelim.